ЕВУИМ разгроми със 7:2 Аграрния в мач от Студентското първенство

ЕВУИМ разгроми със 7:2 Аграрния университет в мач от Студентското първенство. Колежани изцяло доминираха, а вратарят на гостите и гредите спасиха двуцифрен резултат. Срещата започна с гол на Николай Николов след добро извеждане през центъра на отбраната на АУ. След това колежани удариха на няколко пъти гредите, а пропуски направиха Борис Малев, Запрян Запрянов, Мирослав Караилиев и Атанас Савов. В края на полувремето защитникът Йордан Вранчев удвои от десет метра, а след него Мирослав Караилиев вкара за 3:0. Втората част започна с бърз гол на Сезгин Четин. Все пак гостите намалиха след прехвърлящ удар на Янис, който беше оставен зад защитата и прехвърли Георги Петров за 4:1. Запрян Запрянов вкара за 5:1 след извеждане от дясно. Христо Янчев също се разписа за 6:1, а играчът на Евроколеж Георгиос Карагиянис намали с хубав диагонален удар. В последните минути Сезгин Четин вкара от дузпа за игра с ръка на играч в бяло.

1603.2017
Още новини
  1. Учредява се годишна стипендия в памет на професор доктор на философските науки Кръстьо Петков

В ПАМЕТ НА ПРОФЕСОР ДОКТОР НА ФИЛОСОФСКИТЕ НАУКИКРЪСТЬО ПЕТКОВ,ПРЕЗИДЕНТ НА КНСБОТ 1990 ДО 1997 Г. КОНФЕДЕРАЦИЯТА НА НЕЗАВИСИМИТЕ СИНДИКАТИ В БЪЛГАРИЯ УЧРЕДЯВА ГОДИШНА СТИПЕНДИЯ НА НЕГОВО ИМЕ 1.Решението

Прочети повече
    2106.2017
  2. Стажантска програма

Искате да започнете своята професионална кариера това лято? Ако сте дипломант или студент в сферата на икономиката, правото, информационните технологии или бизнес администрацията и желаете да

1306.2017
  3. Класиране по проект "Студентски стипендии - фаза 1"

Уважаеми студенти,публикуваме списък с класираните студенти за летен семестър на учебната 2016/2017 година за стипендии за специални постижения по проект BG05M2OP001-2.003-0001 "Студентски стипендии - фаза

0606.2017
  4. Дни на отворените врати

УВАЖАЕМИ КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ, Вратите на нашето висше училище са винаги отворени за нашите студенти, кандидат-студенти и партньори! В рамките на работния ден - от 09.00 до 18.00 часа от

0606.2017
  5. Стартира курс по Приложна математика в Пловдив

Уважаеми колеги, на 01.06 (четвъртък) от 9.00 ч. стартира курс по Приложна математика в Пловдив. Следващото занятие ще се проведе на 05.06 (понеделник) от 9.00