ЕВУИМ разгроми със 7:2 Аграрния в мач от Студентското първенство

ЕВУИМ разгроми със 7:2 Аграрния университет в мач от Студентското първенство. Колежани изцяло доминираха, а вратарят на гостите и гредите спасиха двуцифрен резултат. Срещата започна с гол на Николай Николов след добро извеждане през центъра на отбраната на АУ. След това колежани удариха на няколко пъти гредите, а пропуски направиха Борис Малев, Запрян Запрянов, Мирослав Караилиев и Атанас Савов. В края на полувремето защитникът Йордан Вранчев удвои от десет метра, а след него Мирослав Караилиев вкара за 3:0. Втората част започна с бърз гол на Сезгин Четин. Все пак гостите намалиха след прехвърлящ удар на Янис, който беше оставен зад защитата и прехвърли Георги Петров за 4:1. Запрян Запрянов вкара за 5:1 след извеждане от дясно. Христо Янчев също се разписа за 6:1, а играчът на Евроколеж Георгиос Карагиянис намали с хубав диагонален удар. В последните минути Сезгин Четин вкара от дузпа за игра с ръка на играч в бяло.

1603.2017
Още новини
  1. TELUS International Europe стартира конкурс за есе в подкрепа на изучаването на чужди езици

TELUS International Europe, най-големият работодател в BPO сектора у нас, стартира конкурс за есе, написано на френски или немски език. Той се организира за първа

Прочети повече
    2703.2017
  2. Ранно записване за LEGION RUN в София

ЕВУИМ сформира отбор от студенти и преподаватели за едно незабравимо приключение наречено Legion Run. Събитието ще се състои на 03 юни 2017 г. в гр. София. САМО

2403.2017
  3. Научно – практическа конференция на тема „Социално предприемачество – перспективи и приоритети“

На 31.03.2017 от 10:00 в зала 1 на Международен панаир Пловдив, в рамките на Шести европейски форум за социално предприемачество, ще се проведе научно –

2403.2017
  4. Ден на предизвикателството

Студентският съвет на ЕВУИМ, подкрепен от академичното ръководство, кани всички желаещи на спортно мероприятие, организирано от ЕВУИМ по партньорска програма с КСУ „Св. Св. Константин

2203.2017
  5. Колежани разбиха УХТ с 10:1

ЕВУИМ разби с 10:1 УХТ в мач от Студентското първенство. С този успех колежани остават в борбата за първото място преди дербито с Пловдивски университет